Jeśli w rodzinie pojawiają się bliźnięta lub mamy dzieci w zbliżonym wieku, to z pewnością zainteresują nas wózki Baby Jogger dostępne pod adresem http://www.sklep-tosia.eu/wozki-dzieciece_d73/ , które dotarły do Polski ze Stanów Zjednoczonych i z miejsca zdobyły szturmem rynek wózków dla dzieci. Nic dziwnego, możliwość zapakowania dwojga dzieci w jeden wózek Baby Jogger i to jeszcze tak, żeby obojgu było wygodnie, to kusząca oferta. Nawet dla rodziców z jednym dzieckiem szesnaście dostępnych kombinacji z fotelikiem, gondolą lub dodatkowym siedziskiem brzmi jak marzenie. Dzięki temu mogą ustawić pojazd tak jak im się podoba. A jeśli doda się do tego szybkie i łatwe składanie całości w celu transportu to tym trudniej oprzeć się zakupowi nowoczesnego wózka Baby Jogger.

Dla wielu rodziców zakup dwóch wózków dobrej jakości to spory wydatek, a także niemały problem jeśli chcą w pojedynkę udać się na spacer lub do sklepu z pociechami. Właśnie dlatego Baby Jogger podbija serca rodziców bliźniąt i dzieci o małej różnicy wieku. Kupując jeden wózek, mogą przewozić oboje dzieci razem. Mnie wydanych pieniędzy, mniej zajmowanej powierzchni w domu, więcej komfortu dla maluchów i rodziców. Trzeba przyznać, że w swojej dziedzinie Baby Jogger stawia poprzeczkę dość wysoko. Niewiele jest podobnych ofert.

Czy to jednak jedyne zalety wózków tej firmy? Zdecydowanie nie. Sam design Baby Jogger już przyciąga uwagę, a sportowy charakter i nowoczesny styl idealnie pasuje do dużych miast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *