Rodzinne wakacje z dziećmi na jachcie? Czemu nie! slonecznerejsy.pl umożliwia czartery jachtów i organizację takich rodzinnych rejsów. Szczególnie polecanym kierunkiem jest Chorwacja, bo gwarantuje wyśmienitą pogodę oraz krystalicznie czyste morze.

 

Czartery jachtów są tu bardzo popularne, dlatego rezerwować je należy z dużym wyprzedzeniem – najlepiej jeszcze zimą. Zalet czarteru jachtu jest wiele. Taki rejs to przygoda życia, ponieważ codziennie jest się w innym zakątku, codziennie zwiedza się inne miejscowości, jest się na innych plażach, jada w innych restauracjach i spotyka innych ludzi. Czarter jachtu gwarantuje spędzenie z dziećmi urlopu w beztroskiej atmosferze. O warunki zakwaterowania również nie ma co się martwić, ponieważ rejsy są organizowane na bezpiecznych i wygodnych łodziach.

 

Każda z nich jest wyposażona w łazienkę i kuchnie, dlatego czarter jachtu to dobry pomysł na wakacje i z najmłodszymi pociechami. Chorwacja nazywana jest małym krajem, gdzie spędza się wielkie wakacje,. Warto samemu przekonać się o jej turystycznym fenomenie. Poniżej zaprezentowano wybrane terminy i przykładowe ceny czarteru jachtu od osoby a po szczegółowe dane najlepiej zwrócić się już bezpośrednio do firmy czarterowej.

 

Termin Dorośli Dzieci
29.07.-5.08 1500 zł 1300 zł
12.08.-19.08 1500 zł 1350 zł
2.09.-9.09 1420 1270 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *