Terapia sokowa jest znana od wielu lat, pomaga ona nie tylko oczyścić organizm ze złogów i toksyn, ale również skutecznie leczy raka oraz inne choroby cywilizacyjne. Przepisy na soki do terapii sokowej są bardzo dokładnie opisane na stronie well-ness.pl/turnusy-zdrowotne . Specjaliści twierdzą, że są trzy najważniejsze przepisy na soki, które muszą być w jadłospisie każdej osoby.

Soki dla terapii sokowej

Przepis

Sok marchewkowy

Na jedną porcję potrzebne jest ok. 280 ? 340 g marchewki, którą starannie szorujemy pod wodą, nie trzeba obierać. Sok wyciskamy w wyciskarce wolnoobrotowej.

Sok marchewkowo-jabłkowy

Na jedną porcję potrzebne jest około 220 g marchewki i jabłek, które należy umyć i wyszczotkować, nie obierając. Wyciskamy w wyciskarce wolnoobrotowej.

Sok zielony

Sałata rzymska, sałata czerwona, dwa liście czerwonej kapusty, wewnętrzna nać młodych buraków, burak liściowy, ćwiartka małej zielonej papryki, jedno jabłko.

Dzięki terapii sokowej w łatwy sposób można przewrócić zdrowie i urodę. Atutem terapii sokowej jest to, że przygotowanie posiłków zajmuje bardzo mało czasu i nie wymaga specjalnej wiedzy. Wystarczy mieć dobrą wyciskarkę do soków i przygotowywać posiłki na wolnych obrotach, Soki należy spożywać od razu po przygotowaniu i nie odstawiać do lodówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *